Wideo lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka

Wideo lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 3 na podstawie książki Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego to nauka gramatyki języka niderlandzkiego w czasie przeszłym, gdzie poznasz jak budować poprawne zdania w języku niderlandzkim w formie twierdzącej, przeczącej i pytającej. Zaczniesz od prostych zdań takich jak tworzenie zdań z jednym czasownikiem w czasie przeszłym niedokonanym, gdzie nauczysz się najbardziej potrzebnych czasowników w języku niderlandzkim i jak tworzyć z nimi zdania. Następnie nauczysz się tworzyć zdania z dwoma czasownikami i czasownikami rozdzielnie złożonymi. Następnie opanujesz wiedzę na temat tworzenia zdań w czasie przeszłym dokonanym w języku niderlandzkim, a na sam koniec nauczysz się jak łączyć te zdania za pomocą spójników w języku niderlandzkim w czasie przeszłym co sprawi, że będziesz potrafił mówić w tym języku na poziomie języka niderlandzkiego B1 lub B2. Rozwiązując ćwiczenia do książki Krok 3 utrwalisz poznaną wiedzę i nauczysz się jak pisać listy i na nie odpowiadać jak i również będziesz potrafić opisywać aktywności w czasie przeszłym. Ćwiczenia są bardzo pomoce przy trenowaniu zdań, które możesz wykorzystać podczas rozmowy w języku niderlandzkim na przykład w pracy lub podczas rozmowy telefonicznej.

Nauka języka niderlandzkiego w Kroku 3 Gramatyka

Nauka języka niderlandzkiego w Kroku 3 Gramatyka czasu przeszłego w szkole Niderlandzki w praktyce, to wiedza, która jest potrzebna by poprawnie mówić w języku niderlandzkim. Ucząc się czasowników na lekcji i budując z nimi zdania zaczynasz lubić ten język, gdzie już po kilku lekcjach zaczynasz samodzielnie tworzyć proste zdania. Bardzo dużą zaletą kursów w szkole Niderlandzki w praktyce jest to, że używając metody nauki języka niderlandzkiego na podstawie gramatycznych schematów uczysz się samodzielnie tworzyć zdania, gdyż jest to metoda, która uczy jak budować zdania, a nie jak powtarzać je po kimś. Ta druga metoda nauki uczy mówić tylko w określonych sytuacjach, które określają już wcześniej przygotowane dialogi. Więc jeśli chcesz samodzielnie nauczyć się jak budować zdania w języku niderlandzkim to wypróbuj naukę języka niderlandzkiego na podstawie gramatycznych schematów z książek Niderlandzki w praktyce autora Michała Kiliana, gdzie oprócz nauki jak budować zdania znajdziesz również listę najbardziej potrzebnych czasowników, listę słówek i wiele przykładów ich zastosowania. Do książki Krok 3 zostały stworzone ćwiczenia, które pomogą Ci utrwalić poznaną wiedzę. 

Nauka języka niderlandzkiego na wideo lekcjach Krok 3

Nauka języka niderlandzkiego na wideo kursach Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego to nauka na wideo lekcjach wraz z książką napisaną przez jej autora Michała Kiliana. Lekcje można oglądać na telefonie lub komputerze. Słuchaj i ucz się każdego dnia nowych słówek i czasowników z zakresu budowy zdań w języku niderlandzkim. Wideo lekcje zostały przygotowane w języku polskim i języku niderlandzkim.

1 9

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Wstęp

Na lekcji Wstęp nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się jak wykorzystać gramatyczne schematy przy budowie zdań w czasie przeszłym w języku niderlandzkim. Na lekcji wideo jest pokazany wizualny przykład zastosowania schematu.

2 11

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Lekcja 1

Na pierwszej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak zaimki osobowe i ich skróty, określeń czasu przeszłego, określenia miejsca, rodzajniki de i het w języku niderlandzkim i zastosowanie rodzajników w zdaniach.

3 11

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Lekcja 2

Na drugiej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień odmiana czasownika Hebben (mieć) w czasie przeszłym, budowa zdania z czasownikiem Hadden (Miałem) w zdaniu twierdzącym, przeczącym i pytającym.

4 11

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Lekcja 3

Na trzeciej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak odmiana czasownika Zijn (Być) w czasie przeszłym, budowa zdania z czasownikiem Waren (Byłem) w zdaniu twierdzącym, przeczącym i pytającym.

5 11

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Lekcja 4

Na czwartej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak podział czasu przeszłego na niedokonany i dokonany w języku niderlandzkim, jaka jest różnica w ich zastosowaniu w zdaniach. 

6 9

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Lekcja 5

Na piątej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak budowa zdania w czasie przeszłym niedokonanym, czasownik regularny i nieregularny i jak tworzyć czasowniki czasu przeszłego.

7 9

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Lekcja 6

Na szóstej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak budowa zdania w czasie przeszłym niedokonanym z jednym czasownikiem i jak tworzyć zdania z tymi czasownikami.

8 8

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Lekcja 7

Na siódmej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak budowa zdania w czasie przeszłym z dwoma czasownikami, czasowniki pomocnicze w czasie przeszłym niedokonanym.

9 7

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Lekcja 8

Na ósmej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak czasowniki rozdzielnie złożone w czasie przeszłym niedokonanym, jak tworzyć takie czasowniki i jak budować z nimi zdania.

10 7

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Lekcja 9

Na dziewiątej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak czasownik pomocniczy plus czasownik rozdzielnie złożony w czasie przeszłym niedokonanym i jak budować takie zdania.

11 6

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Lekcja 10

Na dziesiątej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak łączenie zdań w czasie przeszłym za pomocą spójników i jak budować dwa zdania połączone spójnikiem w czasie przeszłym niedokonanym.

12 3

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Lekcja 11

Na jedenastej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak czas przeszły dokonany w języku niderlandzkim i jak budować zdania w czasie przeszłym dokonanym w języku niderlandzkim.

13 3

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce Krok 3 Lekcja 12

Na dwunastej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak czasownik rozdzielnie złożony w czasie przeszłym dokonanym i jak budować z takim czasownikiem zdania w języku niderlandzkim.

8 6

Blog Niderlandzki w praktyce

Blog Niderlandzki w praktyce to miejsce, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat jak efektywnie uczyć się tego języka i jak przełamać się by zacząć mówić. Tutaj znajdziesz również nowe wpisy pomocne w nauce i opanowaniu nowych słówek.

Niderlandzki w praktyce nauka niderlandzkiego

Dialogi w języku niderlandzkim

Dialogi w języku niderlandzkim są dostępne na stronie Internetowej jak i również na kanale YouTube, gdzie najdziesz najnowsze filmy o nauce języka niderlandzkiego. Jeśli chcesz być na bieżąco to zasubskrybuj mój kanał na portalu YouTube co może Ci się przydać w nauce.

3 8

Kursy Skype na poziomie języka niderlandzkiego B2

Kursy Skype w szkole Niderlandzki w praktyce na poziomie B2 to nauka budowy zdań i dużo dialogów, które pozwolą Ci na swobodne komunikowanie się w języku niderlandzkim i zdanie egzaminu potrzebnego by uzyskać certyfikat na poziomie B2.

Materiały do nauki języka niderlandzkiego na poziomie B1 i B2

Materiały do nauki języka niderlandzkiego na poziomie B1 i B2 przydatne do opanowania wiedzy z książki Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu przeszłego jak i również przygotowanie do uzyskania Twojego trzeciego lub czwartego certyfikatu. Oglądaj kursy i ucz się każdego dnia wymowy nowych słówek i czasowników w czasie przeszłym w języku niderlandzkim, które będą Ci potrzebne kiedy zaczniesz mówić w realnych sytuacjach. Materiały, które będziesz potrzebować do nauki podstaw języka niderlandzkiego to książka Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego i książka Krok 3 Ćwiczenia, które możesz zakupić w formacie PDF (Do pobrania na telefon) lub w wersji papierowej w sklepie na stronie Internetowej. Świetnym rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą się uczyć języka niderlandzkiego wraz z doświadczonym nauczycielem mają możliwość zapisania się na kurs Skype. 

Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszlego

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 3

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego autora Michała Kiliana to nauka gramatyki języka niderlandzkiego czasu przeszłego.

Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 3 Cwiczenia

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 3 Ćwiczenia

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 3 Ćwiczenia autora Michała Kiliana, gdzie znajdziesz możliwość utrwalania wiedzy nabytej na lekcjach nauki na poziomie B2.

Odpowiedzi do cwiczen Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 2 Cwiczenia

Odpowiedzi do książki Krok 3 Ćwiczenia

Odpowiedzi do książki Niderlandzki w praktyce Krok 3 Ćwiczenia można zakupić i pobrać jako plik pdf w sklepie na stronie Internetowej. koszt to tylko 1 euro. 

Certyfikat jezyka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce poziom B2

Certyfikat nauki języka niderlandzkiego B2

Certyfikat nauki języka niderlandzkiego na poziomie B2 w szkole Niderlandzki w praktyce jest dostępny w zakładce sklep na stronie internetowej.