LinkedIn
X

Rodzina Kobalt ćwiczenia końcowe książki Niderlandzki w praktyce

Rodzina Kobalt ćwiczenia końcowe książki Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego w języku niderlandzkim. 

Rodzina Kobalt pochodzi z Polski. To rodzina, która mieszka już 10 lat w Holandii. Do rodziny Kobalt należą mama Ela, tata Marek, syn Kamil, córka Ola i pies Burek. Cała rodzina mieszka w domu, który bardzo lubią. Każdy z członków rodziny ma swoje hobby. Na wakacje wszyscy jeżdżą do Polski, gdzie mieszka ich rodzina i dawni przyjaciele. Dzieci lubią spędzać czas w Polsce. Mama i tata pokazują im miejsca, gdzie bawili się jak byli dziećmi. Kamil i Ola często odwiedzają babcie i dziadka, którzy bardzo za nimi tęsknią.

Rodzina Kobalt to przykład z ćwiczeń z książki Niderlandzki w praktyce Krok 2 Ćwiczenia, gdzie opisani są ich bohaterowie i to co robią każdego dnia. Rozwiązując ćwiczenia uczysz się jak opisać swój dzień lub dzień Twojej rodziny. Wszystkie aktywności są podzielone na pory dnia i godziny. To świetny materiał do nauki poznanych elementów jak schematy gramatyczne jak i również potrzebne słownictwo z zakresu czasu teraźniejszego i przyszłego języka niderlandzkiego. Książkę Niderlandzki w praktyce Krok 2 Ćwiczenia w sklepie na stronie pod zakładką sklep w formacie pdf lub w wersji papierowej.

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego

https://naukaniderlandzkiego.pl/produkt/ksiazka-pdf-niderlandzki-w-praktyce-krok-2-gramatyka-czasu-terazniejszego-i-przyszlego/

Rozwiązuj ćwiczenia z książki Niderlandzki w praktyce Krok 2 Ćwiczenia https://naukaniderlandzkiego.pl/produkt/ksiazka-pdf-niderlandzki-w-praktyce-krok-2-cwiczenia/

Wideo lekcja rodzina Kobalt ćwiczenia końcowe książki Niderlandzki w praktyce

Blog