LinkedIn
X

O autorze książek Niderlandzki w praktyce Michale Kilianie

O autorze książek Niderlandzki w praktyce Michale Kilianie. Michał Kilian to autor książek Niderlandzki w praktyce do nauki języka niderlandzkiego i wideo lekcji stworzonych do tej wyjątkowej serii książek. Michał Kilian to również autor gramatycznych schematów i metody nauki na ich podstawie, którą stworzył już w 2012 roku pisząc swoją pierwszą książkę w języku niderlandzkim i polskim Nederlands in praktijk, gdzie jego pomysł na rozpisanie gramatyki języka niderlandzkiego w gramatycznych schematach stał się podstawą do napisania serii książek znanej pod tytułem “Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy, Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego, Krok 2 Ćwiczenia, Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego i Krok 3 Ćwiczenia” Ucząc się z tych książek nabywasz wiedzę od podstaw języka niderlandzkiego do poziomu bardzo zaawansowanego B2 co może być naturalnie przygotowaniem do zdania egzaminu narodowego z tego języka, który w Holandii nazywa się NT2-1 i NT2-2.

Michał Kilian to postać, która zasługuje na szczególne uznanie w świecie nauki języka niderlandzkiego. Jako autor książek “Niderlandzki w praktyce” oraz twórca wideo lekcji, znacznie przyczynił się do ułatwienia dostępu do nauki tego języka dla polskojęzycznych osób, które chcą nauczyć się języka niderlandzkiego. Jego metoda opiera się na gramatycznych schematach, co pozwala na szybsze i bardziej intuicyjne przyswajanie zasad panujących w języku niderlandzkim. Dzięki temu podejściu, nawet skomplikowane zagadnienia gramatyczne stają się łatwiejsze do zrozumienia i przyswojenia.

Metoda nauczania Michała Kiliana jest świetnym rozwiązaniem ze względu na jej praktyczne podejście do nauki języka. Zamiast skupiać się wyłącznie na teoretycznej stronie gramatyki, Michał Kilian skoncentrował się na jej praktycznym zastosowaniu. Dzięki temu uczniowie mogą szybko zacząć komunikować się w języku niderlandzkim, co jest szczególnie ważne dla osób, które planują wyjazd do Holandii lub Belgii. Książki i kursy wideo oferują szeroki zakres lekcji, od podstawowych do zaawansowanych, co sprawia, że są one odpowiednie dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania.

O autorze książek Niderlandzki w praktyce Michale Kilianie

Blog