Kursy języka niderlandzkiego

Holenderski dla ciebie

Z czym kojarzy Ci się Holandia? Z wiatrakami, rowerami i tulipanami, czy może znasz ten kraj nieco lepiej? Chcesz odwiedzić Niderlandy, a może z Holandią wiążesz swą przyszłość, tak jak wielu innych Polaków i chcesz się nauczyć języka holenderskiego? Żyjemy dziś w czasach otwartych granic, gdzie każdy może wybrać dla siebie lepszą przyszłość. Udostępniając kursy i podręczniki do nauki języka niderlandzkiego umożliwiamy Ci poznanie tego języka i skorzystanie z możliwości, jakie dają Niderlandy i to zarówno w zakresie turystyki, pracy, jak i życia w tym kraju na stałe. Holandia to obecnie kraj o najbardziej liberalnym prawie w Europie, do którego chętnie ściągają ludzie z całego świata. Chcesz go poznać? Zacznij od języka!

Nauka niderlandzkiego w mowie i piśmie

Przygotowane przez nas podręczniki do nauki języka holenderskiego umożliwiają przyswojenie sobie słówek z tego języka, opanowanie krok po kroku całej gramatyki oraz płynne i poprawne mówienie po holendersku. Poza tym do podręczników dołączone są nagrania MP3, które pozwalają na perfekcyjne wyszlifowanie wymowy w języku niderlandzkim. Książki do nauki holenderskiego są napisane w sposób przystępny i umożliwiają samodzielną naukę w wybranym przez siebie rytmie. Nauka holenderskiego może być naprawdę przyjemna, a do tego gwarantujemy, że osiągniesz sukces! Wszystko zależy od Ciebie!

Holenderski online

Oferta nie kończy się na sprzedaży podręczników do samodzielnej nauki języka holenderskiego. Oferta obejmuje także kursy online, podczas, których można rozwiać wszelkie swoje wątpliwości oraz szlifować język w praktyce. Niderlandzki online jest w zasięgu Twoich możliwości. Dostępność kursu na komórce sprawia, że możesz przystąpić do nauki, kiedy chcesz i gdzie chcesz. To nowoczesne rozwiązanie na miarę naszych czasów:
Twój osobisty nauczyciel holenderskiego będzie zawsze w Twoim zasięgu. Kurs jest przyjemny, a po jego zakończeniu uzyskasz certyfikat poświadczający zdobyte na nim umiejętności.

Książki do nauki holenderskiego

Przygotowane przez nas podręczniki umożliwiają skuteczną i ciekawą naukę języka holenderskiego – pod względem pisania, czytania oraz mówienia. Każdy podręcznik został napisany w sposób prosty i przystępny, aby umożliwić samodzielną naukę języka bez dodatkowej pomocy. To doskonałe książki zarówno dla osób, którym nauka języków przychodzi z łatwością, jak i dla bardziej biegłych w tej dziedzinie. Gwarantujemy, że z nami – bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy szlifujesz język szybko zaczniesz mówić płynnie po holendersku! Oferowane przez książki do nauki holenderskiego wspomogą wypełnienie śmiałych celów samorealizacji czy rozwoju zawodowego, a to z kolei może pomóc Ci odmienić swoje życie na lepsze. Zapraszamy do zakupów! Oferujemy atrakcyjne ceny i naprawdę rzetelny, godny polecenia produkt.

 

Zakup książek i kursów

Jeśli jeszcze się wahasz, zacznij od przyjrzenia się bliżej naszej ofercie. Zobacz, jak wygląda kurs i przeczytaj opis podręczników oraz ćwiczeń. Szybko przekonasz się o profesjonalizmie przygotowanych materiałów, a także o tym, jak przystępny kurs możesz ukończyć z naszą pomocą. Jeśli więc interesuje Cię język niderlandzki podstawy nauczymy Cię go szybko i skutecznie. Koszt naszych podręczników oraz kursu jest stosunkowo niski i zdecydowanie warty swojej ceny. Jedyne, co musisz zrobić to uwierzyć w siebie i zacząć! Powodzenia! Nasza szkoła oferuje kompleksową naukę języka niderlandzkiego przez internet. To niezwykle szybka, przyjemna, a przede wszystkim efektywna metoda przyswajania wiedzy. W komfortowych warunkach, używając jedynie swojego komputera, możesz wznieść się na językowe wyżyny. Oszczędzasz czas, a zyskujesz znajomość słownictwa, gramatyki i sposobów komunikacji. Z nami osiągniesz najlepsze rezultaty.

Kursy nauki języka holenderskiego przez Internet

Atrakcyjna forma naszych lekcji wideo zachęci Cię do regularnego oglądania polecanych materiałów. Dzięki temu, że możesz uczyć się języka w każdej chwili i na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu (laptop, komputer stacjonarny, smartfon, tablet), jesteś w stanie wykorzystać dowolną chwilę na edukację. Jednak tym, co szczególnie przemawia na korzyść naszego kursu holenderskiego online jest fakt, że nie musisz tracić czasu i energii na dojeżdżanie do szkoły językowej lub na korepetycje. Proces edukacji może w całości przebiegać w domowym zaciszu: na kanapie, przy kuchennym stole, w łóżku ‒ gdziekolwiek jest Ci wygodnie. Możesz uczyć się w trakcie wykonywania codziennych czynności, a czas wolny przeznaczać na własne przyjemności.

 

Nauka przydatna w codziennym funkcjonowaniu

Kurs przygotowaliśmy z myślą o wykorzystywaniu języka w praktyce. Kładziemy szczególny nacisk na efektywną komunikację w codziennych sytuacjach życiowych. Dziś wiele osób wiąże swoją przyszłość zawodową z pracą w Holandii i Belgii. Obecność Polski w Unii Europejskiej także wpływa na to, że język niderlandzki coraz częściej pojawia się w oficjalnej korespondencji. Nauka języka holenderskiego przez internet to najlepszy sposób na to, aby w szybki sposób przyswoić sobie niezbędną wiedzę lingwistyczną i zyskać nowe kompetencje komunikacyjne. To także idealne rozwiązanie dla tych z Was, którzy nie są pewni, czy chcą się uczyć języka niderlandzkiego w dłuższej perspektywie czasu. Kurs online jest więc dobrym wstępem do podjęcia decyzji o dalszej edukacji w tym zakresie.

Nauka holenderskiego w domu

Nauka w domu to wygodny sposób na przyswajanie sobie nowego języka. Szczególnie, że w takim przypadku możesz uczyć się kiedy masz na to ochotę i czas. Oczywiście sukces osiągniesz tylko pracując regularnie, ale to, ile czasu i w jaki dni będziesz się uczyć zależy wyłącznie od Ciebie. Jedyną wadą nauki języka niderlandzkiego w domu jest konieczność wypracowania sobie samodyscypliny. To jednak nic trudnego, jeśli chcesz naprawdę osiągnąć realne cele. Z nami Twoja nauka języka niderlandzkiego zakończy się sukcesem więc zacznij już dziś. Podręcznik Krok 1 Podstawy to Twoje drzwi do skutecznego rozwoju.

Kursy są przeznaczone dla każdego, kto chce się uczyć języka niderlandzkiego niezależnie skąd pochodzi

Facebook
LinkedIn
Email