Nauka niderlandzkiego

Strona o nauce języka niderlandzkiego. Darmowe kursy wideo gdzie nauczysz się języka niderlandzkiego i blog gdzie dowiesz się więcej natemat Holandii

Kursy języka niderlandzkiego

Kursy

Kursy stacjonarne języka niderlandzkiego

Jeśli chcesz zacząć naukę języka niderlandzkiego i poszukujesz szkoły językowej, która oferuje kursy grupowe w języku polskim i niderlandzkim to zapisz się na jeden z dostępnych kursów. Kursy odbywają się na weekendzie w godzinach dostępnych dla wszystkich. Kursy organizowane są od poziomu A1 czyli nauka od podstaw. Na lekcjach nauczysz się podstaw języka niderlandzkiego jak i również gramatyki potrzebnej do tworzenia zdań. Naturalnie uczysz się również wymowy i co najważniejsze na lekcjach zaczynasz mówić w języku niderlandzkim. Udostępniamy również materiały do nauki takie jak książki Niderlandzki w praktyce z których korzystamy na lekcjach. 

2 2

Kursy zakładowe języka niderlandzkiego

Jeśli chcecie zacząć naukę języka niderlandzkiego w Holandii i poszukujecie nauczyciela języka niderlandzkiego, który mówi w języku polskim i niderlandzkim to proszę o podanie nazwy zakładu i numeru telefonu do kontaktu. Oferujemy kursy logistyczne i techniczne zależne od wykonywanej pracy. Wszystkie kursy organizowane są na lokacjach pracowniczych w całej Holandii w godzinach wieczornych by wszyscy mogli być obecni na kursie. 

nauka niderlandzkiego

Lekcje indywidualne języka niderlandzkiego

Jeśli poszukujesz nauczyciela języka niderlandzkiego, który pomoże Ci w nauce to skorzystaj z formularza pod spodem. Nauczyciel mówi w języku polskim i niderlandzkim. Nauka jest dopasowana do indywidualnego toku nauczania gdzie na lekcji próbnej ustalasz z tok nauki. Jeśli interesuje Cię taka nauka to napisz na jakim poziomie języka niderlandzkiego mówisz i jaki poziom językowy Chcesz osiągnąć. Na lekcjach możesz mówić w języku niderlandzkim i uczyć się gramatyki.  

nauka niderlandzkiego

Certyfikat języka niderlandzkiego

Po ukończeniu kursu otrzymujesz odpowiedni certyfikat nauki języka niderlandzkiego, który uzyskujesz po zakończonej nauce. Certyfikat będzie Ci potrzebny do na przykład szukania nowej pracy lub okazania pracodawcy, że posiadasz określony poziom językowy.  

certyfikat języka niderlandzkiego