Nauka niderlandzkiego

Strona o nauce języka niderlandzkiego. Darmowe kursy wideo gdzie nauczysz się języka niderlandzkiego i blog gdzie dowiesz się więcej natemat Holandii

Kursy języka holenderskiego

Kursy grupowe języka niderlandzkiego

Kursy grupowe języka niderlandzkiego odbywają się w całej Holandii w języku polskim, angielskim i niderlandzkim. Naturalnie jeśli nie masz możliwości uczestniczenia w kursie gdyż na przykład jesteś w Polsce lub w innym kraju to zapraszamy na kursy indywidualne Skype. Kursy grupowe języka niderlandzkiego odbywają się w języku polskim, niderlandzkim i angielskim w małych grupach w weekend kiedy wszyscy mają wolne od pracy. Poziom kursy jest dostosowany do grupy. Na lekcjach uczysz się podstaw języka niderlandzkiego, gramatyki i słówek. Jeśli chcesz się zapisać na kurs to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie.

Kurs języka holenderskiego

Kursy zakładowe języka niderlandzkiego

Kursy języka niderlandzkiego na zakładach pracy

Jeśli interesuje Cię nauka języka niderlandzkiego na Twoim zakładzie pracy to napisz i podaj w jakim zakładzie pracujesz i adres email gdzie możemy napisać by móc przedstawić ofertę kursów. Kursy języka niderlandzkiego organizowane są w małych grupach na lokacji w zakładzie pracy lub w innej lokalizacji. Na kursach uczysz się nie tylko podstaw ale również możesz nauczyć się określonej terminologii związanej z pracą, którą wykonujesz w zakładzie. Mamy doświadczenie w zakresie logistycznym, technicznym i produkcyjnym. 

praca

Kursy online języka niderlandzkiego

Kursy indywidualne języka niderlandzkiego

Jeśli nie masz czasu na kurs grupowy lub Twój język niderlandzki jest na wyższym poziomie i potrzebujesz indywidualnego toku nauczania to zapraszamy na kursy online. Na kursach metoda nauki różni się od nauki w grupie, gdyż nauczyciel przygotowuje lekcje, które mają na celu poprawienie Twojego poziomu języka niderlandzkiego. Lekcje są organizowane w terminach i godzinach, które ustalasz wraz z nauczycielem. Ta metoda nauki daje najlepsze rezultaty w nauce. Jeśli szukasz nauczyciela języka niderlandzkiego i chcesz zacząć naukę to napisz do nas.

3 1

Zapisy na kursy języka niderlandzkiego

Kontakt

Kursy języka niderlandzkiego w Holandii

Kursy grupowe, zakładowe, indywidualne i Skype

Jeśli podoba Ci się nauka to zaproś znajomych na lekcje

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Email