Kurs mowy i pisania w języku niderlandzkim

Jeśli interesują Cię nauka budowy zdań w języku niderlandzkim lub chcesz się nauczyć jak poprawnie pisać to ten kurs jest dla Ciebie. Jeśli masz rozmowę o pracę lub nie wiesz jak napisać CV i list motywacyjny to na tym kursie się tego nauczysz. Kurs obejmuje zakres budowy zdań i nauki pisania w języku niderlandzkim. Uczysz się na podstawie dialogów z nauczycielem, który uczy Cię jak należy tworzyć zdania i poprawnie je wymawiać. Świetne uzupełnienie po zakończeniu nauki Kroku 3. Zakres nauki to życie w Holandii, logistyka, produkcja, technika, business, IT i inne zawody wykonywane w Holandii.  

 

5/5

Kurs mowy i pisania w języku niderlandzkim

nauka mowy i pisania

Naucz się poprawnej wymowy i pisowni w języku niderlandzkim

Cena kursu

Nauka mowy i pisania
25 Za godzinę nauki
  • Jeśli masz opanowany Krok 3
  • Uczysz się dialogów
  • Uczysz się poprawnej wymowy
  • Nauka pisania w języku niderlandzkim
  • Zaczyni mówić i pisać wiadomości
  • Kursy w języku polskim i angielskim

Odpowiedzi na pytania

Napisz do mnie na za pomocą formularza kontaktowego na stronie Internetowej i napisz kiedy masz rozmowę o pracę i czas na odbycie lekcji. Przygotuję Cię do rozmowy.

Kurs możesz rozpocząć w każdej chwili. Najpierw zostanie zaplanowana lekcja próbna by określić plan nauki. 

By zapisać się na kurs  musisz wysłać wiadomość używając formularza kontaktowego na stronie Internetowej. Napisz jaki poziom językowy posiadasz i do czego dlaczego potrzebujesz poprawić poziom języka niderlandzkiego. 

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które już mówią w języku niderlandzkim lecz chcą poprawić jego poziom. Jest również przeznaczony dla osób, które potrafią mówićw języku niderlandzkim ale nie mogą się przełamać by zacząć mówić. 

Tak. Zakres nauki obejmuje naukę pisania. Na lekcji nauczysz się jak pisać wiadomości i odpowiadać na nie. Zakres nauki mowa i pisanie w języku niderlandzkim.