Nauka niderlandzkiego

Strona o nauce języka niderlandzkiego. Darmowe kursy wideo gdzie nauczysz się języka niderlandzkiego i blog gdzie dowiesz się więcej natemat Holandii

Książki Niderlandzki w praktyce

Książka niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Książka niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy została napisana w języku polskim i niderlandzkim, to wszystko czego potrzebujesz by zacząć naukę języka niderlandzkiego. Książka składa się z siedmiu lekcji. Uczysz się od pierwszej lekcji od podstaw. Zaczynasz od alfabetu niderlandzkiego i przechodzisz do kolejnych zagadnień z książki ucząc się cyfr, godzin, określeń czasu, określeń miejsca, przymiotników, liczby mnogiej i wielu innych tematów potrzebnych by zacząć naukę w Kroku 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego.. Książka różni się od innych tego typu książek tym, że posiada dialogi, które powstały w realnych sytuacjach, a przede wszystkim doświadczenie jakie zostało zawarte w książce bazujące na nauce języka niderlandzkiego od podstaw.  Podczas nauki można korzystać z ćwiczeń, które zostały przygotowane do książki oraz kursu wideo. Na kursie uczysz się wymowy i możesz go oglądać wtedy kiedy chcesz. Dostęp do kursów jest darmowy i można go oglądać na naszej stronie. 

Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego

Książka Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego została napisana w języku polskim i niderlandzkim. Książka składa się z trzynastu lekcji. Na każdej lekcji uczysz się gramatyki języka niderlandzkiego, którą poznajesz od podstaw. Uczysz się niezbędnych czasowników i zaczynasz tworzyć zdania w języku niderlandzkim. Wszystkie tematy z lekcji zostały podzielone na etapy nauki i dlatego wszystko jest czytelne i wytłumaczone w sposób prosty do opanowania. Zaczynasz naukę od części zdania, które są potrzebne do tworzenia zdań. Następnie uczysz się jak tworzyć zdanie z jednym czasownikiem, potem z dwoma czasownikami i poznajesz bardziej rozbudowaną gramatykę języka niderlandzkiego. Wszystkie zdania tworzone są w formie twierdzącej, przeczącej i pytającej by nabytą wiedzą stosować w praktyce. Nie uczysz się przepisując zdania tylko tworzysz je sam. Praktyczne przykłady pomogą Ci w zrozumieniu i stosowaniu poznanego materiału. Ale to nie wszystko, do książki zostały stworzone ćwiczenia by ułatwić Ci przyswajanie poznanej wiedzy. Nie musisz się już martwić o wymowę gdyż na kursie wideo ją poznasz. 

Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego została napisana w języku polskim i niderlandzkim. Książka składa się z dwunastu lekcji. Na każdej lekcji poznajesz gramatykę czasu przeszłego zaczynając od budowy zdań z jednym czasownikiem i następnie przechodzisz do kolejnych etapów nauki gdzie poznajesz całą gramatykę języka niderlandzkiego w czasie przeszłym. Naturalnie książka krok trzeci to kontynuacja książki kroku drugiego dlatego każdy kto opanował naukę czasu teraźniejszego i przyszłego będzie w bardzo szybkim czasie nauczyć się mówić w języku niderlandzkim w czasie przeszłym. Do książki zostały stworzone ćwiczenia by utrwalać wiedzę. Wymowę na lekcji poznasz oglądając kursy wideo udostępnione za darmo na naszej stronie.