Nauka niderlandzkiego

Strona o nauce języka niderlandzkiego. Darmowe kursy wideo gdzie nauczysz się języka niderlandzkiego i blog gdzie dowiesz się więcej natemat Holandii

Krok 2 Wstęp

Witam na lekcji nauki języka niderlandzkiego. Krok 2 to nauka gramatyki języka niderlandzkiego czasu teraźniejszego i przyszłego. Na tej lekcji dowiecie się więcej o schematach gramatycznych specjalnie przygotowanych do szybkiej i skutecznej nauki. Dowiecie się z jakiś części zdania składają się schematy gramatyczne i dowiesz jak wyglądają schematy na podstawie, których zaczniecie naukę języka niderlandzkiego. Autorem schematów do nauki języka niderlandzkiego jest Michał Kilian. Schematy zostały stworzone już w 2012 roku wraz z pierwszą edycją książki Nederlands in praktijk (Niderlandzki w praktyce). Na podstawie tej książki powstał zestaw książek do nauki Niderlandzki w praktyce. Strona jak i materiały na stronie są objęte prawami autorskimi.  

Zapraszamy do nauki

Odtwórz wideo

Wstęp do książki

1 2
2 2
3 2
4

Wstęp do ćwiczeń

wstep cwiczenia 1
wstep cwiczenia 2
wstep cwiczenia 3
ksiazka niderlandzki w praktyce krok 2

Materiały do nauki

Przedstawione materiały zawierają tylko część książki Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego. Jeśli chcesz się uczyć wraz z książką to zapraszam do zakupu na stronie Niderlandzki w praktyce. 

Spis treści

Przedstawione materiały zawierają tylko część książki Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego. Jeśli chcesz się uczyć wraz z książką to zapraszam do zakupu na stronie Niderlandzki w praktyce. Jeśli chcesz uczyć się wraz z książką to możesz ją zakupić klikając poniższy przycisk. Książki sprzedawane są w Polsce i w Holandii. 

1 3
5
2 3
Spis tresci 4